Genel, Seyahat, Son Eklenenler
Yorum Yapın

Bizim Küçük Sırrımız

Etkilenmekten kaçtığım, aslında beni etkileyecek olmasını kabullenmekte zorlandığım bir çok hikayem oldu şimdiye kadar. Kimi bir tiyatro oyununda, kimi bir sinema filminde, kimi de gerçek hayatın tam da ortasında yakaladı beni. Bu gerçekliğin içinde en trajikomik olanı, en geç 3 gün içinde hepsini rüyamda görmem ve etkilendiğimi ancak bu şekilde kabul etmemdi.

Çok değerli arkadaşım, Banu KURUOĞLU bana bu duyguları, kaleme aldığı “BİZİM KÜÇÜK SIRRIMIZ ” adlı kitabında en gerçek hali ile bir kere daha yaşattı. Hayatın içinde daha çok var olmasını ve tamamen yok olmasını dilediğimiz şeyler vardır ya… İşte, Banu bunu yaptı. Bana farkında olmadan bir armağan verdi.

‘Tesadüf’lerin en güzel hali ile bizleri umuda boğarken, ‘hayal edebilmenin’ verdiği sonsuz özgürlük duygusunu ise karakterlerin cinsiyetini ortadan kaldırarak yaşatıyor. Evet, bu kitapta sınır yok. Kendinizi inanmaya zorlayacağınız bir hikayeden çok daha fazlası var. Aslında sonunda sizin de kendinizi içinde bulduğunuz bir hayat var…

Çok teşekkür ederim Banu KURUOĞLU…

 

 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s